Karaman'da bir proje daha açılır açılmaz kapandı
Editör: Karaman Ajans
27 Mart 2024 - 12:17
![Reklam](https://www.karamanajans.com/images/reklam/E4B9AC60-FA7D-4084-80C9-0EC88BAC79C6.jpeg)
Dirift alanından sonra seçim gayesiyle açılan tesisin tamamen boş olduğu vatandaşlar tarafından görüntülenerek sosyal medyaya atıldı. Karaman Adliyesi arkasındaki alanda yer alan çarşı seçim önü apar topar açılmıştı ama âtıl görüntüsü vatandaşların gözünden kaçmadı. “Hiçbir şey yapmadan 5 yıl geçiren belediyenin seçime haftalar kala göz boyamak için açtığı tesislerden biri daha…” diyerek tepki gösteren vatandaşlar görüntüleri sosyal medyadan paylaştı.
GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DE DRİFT ALANI STANDARTLARA UYMADIĞI İÇİN BELEDİYE TARAFINDAN AÇILDIKTAN HEMEN SONRA KAPATILMAK ZORUNDA KALMIŞTI
![](https://www.karamanajans.com/images/files/2024/03/6603e46ea729f.jpg)
![](https://www.karamanajans.com/images/files/2024/03/6603e487bead2.png)
YORUMLAR