Bir yanlışla il birincisi oldu
Karaman'da 2021 yılı LGS birincisi tek bir yanlış yapan Serra Gebeş oldu.
![Bir yanlışla il birincisi oldu](https://www.karamanajans.com/images/haberler/2021/07/bir-yanlisla-il-birincisi-oldu.png)
Editör: Karaman Ajans
10 Temmuz 2021 - 15:49
![Reklam](https://www.karamanajans.com/images/reklam/E4B9AC60-FA7D-4084-80C9-0EC88BAC79C6.jpeg)
Bu yıl gerçekleştirilen Liseye Geçiş Sınavında (LGS) Özel Babaoğlu Koleji öğrencilerinden %1'lik dilime 10 öğrenci girdi. 0,03 lük yüzdelik dilimiyle Serra GEBEŞ ise Karaman il 1.'si oldu. Sadece 1 matematik yanlışı ile Karaman 1.'si olan Serra Gebeş ve diğer yüzdelik dilime giren başarılı öğrenciler ve aileleri ile birlikte biraraya gelip, hediyeleri takdim edildi.
YORUMLAR