Deva'dan Baştuğ'a ziyaret
![Deva'dan Baştuğ'a ziyaret](https://www.karamanajans.com/images/haberler/2023/03/deva-dan-bastug-a-ziyaret.png)
Editör: Karaman Ajans
16 Mart 2023 - 17:40
![Reklam](https://www.karamanajans.com/images/reklam/E4B9AC60-FA7D-4084-80C9-0EC88BAC79C6.jpeg)
İl Başkanı Demirer yaptığı açıklamada "Karaman siyasetinde gençliğin temsiliyeti, gençliğin talep ve ihtiyaçlarına yönelik Genel Merkez düzeyinde bir çözüm arayışının olmasından dolayı oldukça memnunuz. Yusuf Bey, uzun yıllardır şehrimiz için istişare içinde bulunduğumuz, değerli fikirleri ile hepimize gelecek konusunda yol gösteren önemli bir siyasi aktör. Kendisine Millet Ittifakı'nın iktidarında hepbirlikte önemli işlere vesile olacağımıza yönelik inancımız tam. Kendisini çıktığı bu yolda tebrik ediyor, milletimiz ve şehrimiz için hayırlı işlere vesile olmasını rabbimden niyaz ediyoruz." Dedi. Ziyaret DEMIRER ve CAN'in BAŞTUĞ ile çektirdiği resim sonrası son buldu.
YORUMLAR