Her çocuğun bir çilek fidesi oldu
![Her çocuğun bir çilek fidesi oldu](https://www.karamanajans.com/images/haberler/2024/05/her-cocugun-bir-cilek-fidesi-oldu.png)
Editör: Karaman Ajans
02 Mayıs 2024 - 18:39
![Reklam](https://www.karamanajans.com/images/reklam/E4B9AC60-FA7D-4084-80C9-0EC88BAC79C6.jpeg)
Frezeli fide ile birlikte iki tür çilek fidesinin kullanıldığı etkinlikte Yüksek Ziraat Mühendisi Sabite Güleç'in teknik bilgiler aktardığı dikim faaliyetinde her evin önünde, her çocuğun bir çileği oldu.
Çocukların yüzündeki mutluluk hiçbir şeye değişilmez diyen dernek başkanı Ali İmran Aksu; “dernek olarak gerekli olan her alanda çocuklarımızın psiko-sosyal gelişimlerine katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi. Aksu; etkinlikte yer alan üyelerin yanı sıra katılım sağlayan Karaman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seval Yılmaz'a ve emeği geçenlere teşekkür etti.
YORUMLAR