Karaman'da bu lezzet damakta ayrı bir tat bırakacak

Karaman'ın en nezih ortamları arasında bulunan Deniz Yıldızı Balık restoranı tecrübeli ekibi ile lezzeti müşterilerine sunuyor.

Karaman'da bu lezzet damakta ayrı bir tat bırakacak
25 Haziran 2020 - 20:31

Karaman'da mükemmeliyetçi hizmet anlayışı, damaklarda ayrı bir lezzet bırakan menüleri ve nezih ortamı ile, muhakkak görülmesi, havasının solunulması gereken ender mekanlardan biri Deniz Yıldızı Balık Restorant...

Mevsim balıklarını en taze haliyle tadabileceğiniz "Deniz Yıldızı Balık Restorant", özenle seçilmiş kadrosuyla Karaman'ın önde gelen restorantlarının arasında çoktan yerini almış durumda. Siz değerli misafirlerini ağırlayan "Deniz Yıldızı Balık Restorant", bu tecrübe ile , iş yemeklerinizde, toplantılarınızda veya en mutlu günlerinizde sizlere inanılmaz menüler sunuyor.


''Sevban Akpınar'' Usta, Hamsiden  Kaşarlı Mantara, Kalamardan,  Karidese bütün balık  çeşitlerini , ister yağda kızartılmış , isterseniz ızgarada veya taş fırınında isteğe göre pişiriyor. Taş fırınında pişen ekmeği, zengin  meze çeşitlerinin yanında özel soslarıyla sizlere unutamayacağınız tatları sunuyor.

Ayrıca evlere özel; ister çiğ, isterseniz isteğe özel pişirilmiş balık siparişleride alınıyor.

Deniz Yıldızı Balık Restorant, Perşembe pazarı içi, Cami karşısındadır...
Sipariş telefonu ise: 0338 214 20 27

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum