Karaman'da MHP'li meclis üyesini böyle dövdüler
Editör: Karaman Ajans
22 Ocak 2023 - 13:30
![Reklam](https://www.karamanajans.com/images/reklam/E4B9AC60-FA7D-4084-80C9-0EC88BAC79C6.jpeg)
Karaman'ın geçmişine en çok sahip çıkan köylerinden olan Narlıdere köyünde (Avgan) her ay düzenlenen köylüler buluşması yine unutulmaz anlara sahne oldu. Birlik, beraberlik ve dayanışmanın güçlendirilmesi için düzenlenen geceye çok sayıda Avganlı katıldı. Köy odasındaki gecede ikramların yanı sıra sohbet ve muhabbet te bir o kadar tatlıydı.
Sosyal medya ve teknolojiden kısa bir süreliğine uzaklaşan köylüler atalarından öğrendikleri, çocuklukların da oynadıkları oyunları oynayarak hoş vakit geçirdi. Geceye damga vuran oyun ise kemer vurma oyunu oldu. Kemer vurma oyununda MHP Karaman İl Genel Meclis üyesi Adem Gök yaptığı hatalar nedeni ile en çok dayağı yiyen isim olarak tarihe geçti. Sohbet ve muhabbetin dibine vurulan gece ikramların ardından son buldu.
![](https://www.karamanajans.com/images/files/2023/01/63cd10c3cfad7.png)
YORUMLAR