Karaman eğitim ekibi Hatay'dan geri döndü
Karaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından gönüllülük esasına bağlı olarak okul müdürlerinden oluşturulan eğitim ekibi, Hatay ili Payas ilçesindeki görevini tamamlayarak Karaman’a döndü.
![Karaman eğitim ekibi Hatay'dan geri döndü](https://www.karamanajans.com/images/haberler/2023/03/karaman-egitim-ekibi-hatay-dan-geri-dondu.png)
Editör: Karaman Ajans
13 Mart 2023 - 17:18
![Reklam](https://www.karamanajans.com/images/reklam/E4B9AC60-FA7D-4084-80C9-0EC88BAC79C6.jpeg)
Ekip ayrıca bu sorumluluklarının yanında bölgedeki öğrencilerin temel eğitim hizmetleri, okul öncesi eğitim hizmetleri, engelli bireylerin özel eğitim hizmetlerinde de diğer illerden gelen psikososyal destek ekibi ile koordineli şekilde çalışarak hizmetleri yerine getirdi. Görevli bulundukları süreç içinde çadır kentteki birçok ihtiyacı ivedi bir şekilde karşılayan Karaman eğitim ekibi, hem bölgedeki yetişkin bireylerin hem de öğrencilerin beğeni ve takdirini topladı.
Konya Bilim Tırı, GSB Gönüllü Gençler Ekibi, Kızılay Ekibi gibi ekiplerle koordineli olarak çalışan Karaman eğitim ekibi yapılan yardımların ve düzenlenen etkinliklerin çadır kente ulaşmasında etkin rol aldılar.
YORUMLAR