Mesut Soyfidan Başkan her yerde
![Mesut Soyfidan Başkan her yerde](https://www.karamanajans.com/images/haberler/2024/02/mesut-soyfidan-baskan-her-yerde.png)
Editör: Karaman Ajans
11 Şubat 2024 - 00:55
![Reklam](https://www.karamanajans.com/images/reklam/E4B9AC60-FA7D-4084-80C9-0EC88BAC79C6.jpeg)
Maç sonucunun 2-2 berabere bitmesinden sonra futbolcular arasında yaşanan tartışmalar yerini kavgaya bıraktı. Güvenlik güçlerinin araya girmesiyle kavga başlamadan önlenirken, her maçta olduğu gibi maçları başından sonuna kadar takip eden Karaman Futbol Kulübü’ne yıllarca hizmet eden ve destek veren Büyük Birlik Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan da futbolcular ile taraftarları sakinleştirdi. Seyircilerin arasında maçı takip eden Mesut Başkan müsabaka çıkışı yine taraftarlarla maçı değerlendirdi.
Soyfidan, “Maçta Karamanoğulları Taraftar Grubu başta olmak üzere tüm seyircilerin Karaman Futbol Kulübü’müzü yürekten desteklediklerini görüyoruz. Tam bir coşku ve heyecan içerisinde oynanan maç halkımızı sahada birlik ve beraberliğe kavuşturuyor. Takımı şimdi hatırlamadık, bizi bilen biliyor hep buradaydık. Tüm maçları bitene kadar takip ettik. Maçların öncesinde olduğumuz gibi sonrasında da hep varız.” dedi.
YORUMLAR