Mustafa Bayır kendini tanıttı

Karaman'da AK Partiden Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Bayır kendisini tanıttı. Ömrünün siyasetle geçtiğinin altını çizen Bayır, 25 yıldır il genel meclis üyesi olduğunu söyledi. Bayır “Belki insanlar beni makam sevdalısıdır diye düşünebilir, böyle anlayabilir ama insanlara hizmet etmek ayrı bir sevdadır” dedi. Bayır, partililerinden 25 yılın hatrına 5 yılda belediye başkanlığı makamını istedi.

AK Parti Karaman Belediye Başkan aday adayıları tanıtım toplantısında konuşan Mustafa Bayır'ın konuşmasından satır başları şu şekilde;

“1989 yılında ilk defa Refah Partisinden İl Genel Meclis üyesi üyeliğine seçildim. Bu çalışmamızı 5 dönem üst üste yani 25 yıl il genel meclis üyeliği yaptım. Bunun 3 yılını da Karaman İl Genel Meclis Başkanı olarak tamamladım. Allah'a şükürler olsun yapmış olduğumuz hizmetlere Karaman'ın her tarafında takdire şayan bir hizmet yaptık. Bunu onurla söyleyebilirim.”

“Ömrümüz boyunca biz hep siyasetin içerisinde olduk hiç kopmadık bundan da çok mutluyuz. İnsanların işlerini gördüğünüz zaman o insanların Allah razı olsun demesi varya o herşeye yetiyor. Belki insanlar bizleri makam sevdalısıdır diye düşünebilir, böyle anlayabilir ama insanlara hizmet etmek ayrı bir sevdadır. Önemli olanda budur zaten. Arkamızda hoş bir seda bırakarak bu dünyadan ayrılmamız gerekir. Yoksa makamlar gelip geçicidir. Biz bir çok makamda bulunduk, bir çok yerde bulunduk önemli olan insanlara hizmet etmektir. Bu gaye ile biz Belediye Başkanlığına aday adayı olduk ve Karaman'ımızda inşallah Allah bunu bize bunu nasip ederse çok güzel hizmetler yapacağımıza inanıyoruz” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum