2. galeri saldırısına 2 tutuklama daha
![2. galeri saldırısına 2 tutuklama daha](https://www.karamanajans.com/images/haberler/2023/12/2-galeri-saldirisina-2-tutuklama-daha.png)
Editör: Karaman Ajans
02 Aralık 2023 - 15:54
![Reklam](https://www.karamanajans.com/images/reklam/E4B9AC60-FA7D-4084-80C9-0EC88BAC79C6.jpeg)
Karaman'da 22 Kasım gecesi İsa S.'ye ait Marayolu Caddesi'ndeki galerici kurşunlandı. Aynı galeri 23 kasım günü otomobil ile galerinin önüne gelen 4 kişi tarafından yeniden kurşunlandı. Bu sırada motosikleti ile yoldan geçen market kuryesi Emre Ö., yaralandı. Polis olaylarla ilgili başlattığı soruşturmada ilk kurşunlama olayını Mehmet Bayır'ın ikinci kurşunlama olayını ise Yusuf B., Mehmet G. ve kimliği henüz tespit edilemeyen 2 kişinin yaptığını belirledi.
SALDIRGANLARA KARŞILIK VERENLER TESPİT EDİLDİ
Bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyen polis galeriye ateş açanlara karşılık verenlerin H.C.V. ile O.G.K. olduğunu tespit etti. Yapılan baskında Mehmet B., Yusuf B. ve Mehmet G. gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden Mehmet B. ile Yusuf B. tutuklanırken Mehmet G. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Olayın karşı tarafı olan H.C.V. ile O.G.K.'da bugün adliyeye sevk edildi. Her iki şüphelide çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
YARALANAN İŞ YERİ SAHİBİ TABURCU OLDU
Dün İsa S.'nin işyerini kurşunlayarak yaralanmasına neden olan H.A.K.Ç.'nin ise yakalanması için çalışmalar sürerken, İsa S. tedavisinin ardından taburcu oldu.
Karaman'daki son dakika olaylarını ve önemli gelişmelerden anında haberdar olmak için BURAYA TIKLAYARAK Whatsapp Haber gurubumuza katılabilirsiniz.
ilgili-haber=4351]
YORUMLAR