Bizim çocuklar şampiyon oldu
![Bizim çocuklar şampiyon oldu](https://www.karamanajans.com/images/haberler/2023/05/bizim-cocuklar-sampiyon-oldu.png)
Editör: Karaman Ajans
02 Mayıs 2023 - 15:36
![Reklam](https://www.karamanajans.com/images/reklam/E4B9AC60-FA7D-4084-80C9-0EC88BAC79C6.jpeg)
Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Daire Başkanlığı faaliyet takviminde yer alan ve Nevşehir’in ev sahipliğinde düzenlenen Okul Sporları Gençler A Futsal Grup müsabakalarında mücadele eden Karaman temsilcisi Hakkı Teke Spor Lisesi Kadın Futsal Takımı, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir takımlarının yer aldığı grupta şampiyon olarak adını yarı finale yazdırdı.
3 gün süren müsabakalarda ilk maçında Niğde ekibini 6-0 gibi farklı bir skorla yenen Karaman temsilcisi, ikinci maçında Nevşehir’ 8-1, son maçında ise Kırşehir temsilcisini 5-2 gibi farklı skorlarla mağlup ederek grupta şampiyonluk ipini göğüsledi.
Beden eğitimi öğretmeni Necati Yorgancılar eşliğinde çalışmalarına devam eden Hakkı Teke Spor Lisesi Kadın Futbol Takımı, 4 merkezde 32 takımın katılacağı yarı final müsabakalarında final bileti alabilmek için mücadele edecek.
YORUMLAR