Karaman bu lezzeti çok sevdi

Karaman'da tatlı severlerin bir numaralı mekanı haline gelen Selçuklu Tulumbacısı yoğun talep üzerine 2'nci şubesini açtı. Yeni mekan sadece lezzeti ile değil ferahlığı ve tasarımı ile de müşterilerinden tam not aldı.

Karaman bu lezzeti çok sevdi
Editör: Karaman Ajans
22 Temmuz 2020 - 11:29
Karaman’ın tulumba sektöründe yer alan en geniş yelpazeli ürün konseptine sahip markası Selçuklu Tulumbacısı, farklı tatlardaki tulumbalarıyla müşterilerin vazgeçilmez mekanları arasında yer almayı başardı.

Kısa süre önce Karaman’da 1'inci İstasyon Caddesi Gazi İlkokulu karşısına ilk şubesini açarak tatlıcılık sektörüne özgün, farklı, taze, leziz, sağlıklı ve kaliteli tatlı çeşitleriyle hızlı bir giriş yapan Selçuklu Tulumbacısı bu kısa sürede başarısını kanıtlayıp Doğukışla’da ikinci  şubesini açarak Karamanlı tatlısever hemşehrilerimizin hizmetine girdi.

Bilinenin dışında, farklı çeşitlerde bulunan tulumbalarına yoğun ilgi olduğunu söyleyen firma sahiplerinden Talha Ulaş, “Selçuklu Tulumbacısı olarak lezzetlerimizle Karaman’da ilki başardık” dedi. 

KATKI MADDESİZ TAMAMEN DOĞAL

Selçuklu Tulumbacısı tarafından üretilen hiçbir üründe katkı maddesi kullanmadıklarını ve tamamen doğal bir şekilde satışa sunduklarını dile getiren Talha ULAŞ, "Çoğunlukla bize sorulan sorulardan birisi de ürünlerimizin nasıl yapıldığı yönündedir. Bu noktada şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi yoktur.Özellikle de glikoz kullanmıyoruz. Bu ürünlerde katkı maddesi olsa zaten anında reaksiyon gösterir. Sektörümüzde maalesef tazeliği uzun süre gitsin diye katkı maddesi kullananlar vardır. Fakat biz müşterilerimize de sürekli ürünümüzün günlük tüketilmesi gerektiğini, katkı maddesi olmadığı için ikinci gün aynı tazelikte olmayacağını vurguluyoruz. Amacımız fazla ürün satmak değil, taze ve kaliteli ürün satmaktır" dedi.

FARKLI ÇEŞİTLERDE TULUMBA

Klasik tulumbanın haricinde farklı tatlarda da tulumba tatlısı yaptıklarını, daha sonra da bünyelerinde 15 çeşit ürün bulundurduklarını söyleyen Talha ULAŞ, “Tahinli, Antep Fıstıklı, portakallı, frambuazlı, fındıklı, karamelli, Antep fıstıklı siyah ve beyaz çikolatalı , fındıklı çikolatalı, sade çikolatalı ve daha hafif isteyen ya da şeker hastalığı olanlar içinde şerbetsiz çikolatalı tulumba çeşitlerinin yanında tereyağlı cevizli ev baklavası, sütlü nuriye ve Antep fıstıklı midye çeşitlerimizle hemşehrilerimizin ağzını tatlandırmak için Karaman’ın 2 önemli noktasına şubemizi açmaktan mutluyuz." şeklinde konuştu

Merkez Şube: 1. İstasyon Caddesi Gazi İlkokulu Karşısı (Çankaya Kebap Yanı)
İletişim: 0532 135 6189


Doğukışla Şube: Tabduk Emre Mahallesi Şehit Hakan Yılmaz Caddesi No:27/A (Onur ve Deha Market Karşısı)
İletişim: 0532 732 7215

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum