Karaman'da kongre öncesi il yönetimi için tehlike çanları

Karaman'da Abidin Çağlayan'ın talimatı ile il genelinde yeni üye çalışması yapılmaya başlandı. Kongre öncesi partide hareketlilikler başlıyor.

Karaman'da kongre öncesi il yönetimi için tehlike çanları
Editör: Karaman Ajans
22 Temmuz 2020 - 11:57

Karaman'da AK Parti İl Başkanlığı yeni üye kaydı yapabilmek için girişimlere başladı. Kentin en merkezi noktasında stand kuran görevliler partiye yeni kanlar kazandırabilmek için uğraş vermeye başladı. Önümüzdeki kongre öncesi üye sayısının arttılması mevcut yönetime katkı sağlaması beklenirken üye sayısının arttırılamaması veya azalması tehlike çanlarını çaldıracak.

Karaman'da en fazla üye sayısına sahip olan AK Parti son dönemde yavaş yavaş kan kaybetmeye başladı. Bir çok AK Partili eski yönetici bile partinin önünden geçmez oldu. Karaman'da yaşanan bu gelişmelerin ardından AK Parti İl yönetimi harekete geçerek şehrin en merkezi yeri olan Aktekke meydanında üye kayıt çalışmalarına başladı.

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, ilçe koordinatörleri, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanlarıyla toplantı yaparak bir an önce üye sayısının arttırılmasına yönelik çalışmaların yapılması talimatını verdi. 

AK Partinin hala yükselişte olduğunu söyleyen Çağlayan; “Partimiz ve hükümetimiz, liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde 18 yıldan beridir bizleri gururlandıran icraatlar ortaya koymuştur. Pandemi sürecinde tüm dünyaya örnek olmuş çalışmalara imza atmıştır. Bizlerde "Durmak yok yola devam" diyerek saha çalışmalarında hükümetimizin ve partimizin yaptığı eserleri gururla aktarıyoruz ve aktaracağız. Halkımıza yapılan hizmetleri hatırlatacak ve partimize gönül verenleri çatımız altında toplamaya devam edeceğiz.

Tüm teşkilat mensuplarımızla sahaya inecek ve partimize gönül verenleri bularak üye kayıtlarını yapacağız. Çözümün bir parçası olmayanlar, sorunun parçası demektir. Bizler çözümde yer almak isteyen her Karamanlıyı bünyemize katmak için çalışacağız.

Büyük ve güçlü Türkiye 'nin mimarı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Partimiz sizlerle büyümeye devam edecek. Sizi ailenizi ve çevrenizi partimize üye olmaya davet ediyoruz. Partimize üye olmak isteyenlerin Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda açtığımız AK NOKTA'ya bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sahte deil gercek ak partili
    5 ay önce
    Mevcut uyelerden kackisi istifa etti once bunu bi aciklasinlar..gonul yapmaya degil gonul yikmaya kiymaya gelmis bir il baskanini karaman ilkkez gordu abidinin sayesinde..O makam kimseye kalmaz guya toplamaya geldi yillarini vermis omrunu adamislari birbir soguttular,kibir abideleri,sanki cumhurbaskani gibi hareket ediyor iki korumayla gezen bir il baskani daha soze gerek yok,vebaldir devletin polisini kendi sahsi icin kullanan bir il baskani nerde gorulmustur.once ellerindeki uyeleri tutmayi becersinler haksizliktan zulmektenbiranonce vazgecsinler!!!!!!