Yaz geldi artık klimasız olmaz

Karaman'da işinde uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet veren Cemal Özbay ve oğulları araç klima ve genel bakımlarını titizlikle yapıp müşterilerine güler yüzlü hizmet sunuyor.

Yaz geldi artık klimasız olmaz
26 Haziran 2020 - 09:14

Karaman'da 1985'den bugüne otomobil aşkıyla yola çıkan Özbay Otomotiv ''ÖZEL BAKIM SERVİSİ VE KLİMA'' (Cemal Özbay ve Oğulları)  araç özel bakım ve klima sektöründe özellikle kendi yetiştirdikleri araç bakım ustaları, klima aksamı konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla Karaman'da otomobil servisi hizmeti vermeye devam ediyor.

Özbay Otomotiv ''ÖZEL BAKIM SERVİSİ VE KLİMA'' hızlı ve kusursuz çözümleri ile her marka otomobil sahibi müşterilerine ekonomik koşullarda kusursuz oto klima bakım ve tamiri hizmetleri sunuyor.


Özbay Otomotiv, Oto klima sistemlerindeki aksaklıklar ve arızalarda garanti vererek ve yapmış olduğu hizmetlerinde takipçisi olarak hedef kitlesinin ihtiyacını en hızlı şekilde gideren, kalite politikasını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş ve müşterilerine az maliyetle en üst düzeyde katkı sağlayan bir kurum olmuştur.

Yazın ve kışın araçlarda en çok duyulan ihtiyaç aracın klimasıdır. Araç klimanızı 6 ayda bir kontrol ettirmek, klimanızın sorun arıza çıkarmamasında önemli bir etkendir.

Aracınızın Klima Bakım ve Servisi Karaman'da Özbay Otomotiv ''ÖZEL BAKIM SERVİSİ VE KLİMA'' da İşinde Uzman Ustalar Tarafından Yapılmaktadır. 

Özbay Otomotiv ''ÖZEL BAKIM SERVİSİ VE KLİMA'' (Cemal Özbay ve Oğulları)
Adres: Hamidiye Mah. (Yeni Sanayi Sitesi) 682.Sk. No:22
Telefon: 0 338 214 57 22

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum